Adyen - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Duration
ja: 期間

en: Day(s)
ja: 日

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order created through website.
ja: ウェブサイトからの注文。

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: Unit of time
ja: 時間の単位

en: Minute(s)
ja: 分

en: Hour(s)
ja: 時間
