Adyen - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Duration
lv: Ilgums

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: Unit of time
lv: Laika vienība

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)

en: Hour(s)
lv: Stunda(s)
