Adyen - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Duration
pt: Duração

en: Day(s)
pt: Dia(s)

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order created through website.
pt: Encomenda criada através do site.

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Payment methods
pt: Métodos de pagamento

en: Unit of time
pt: Unidade de tempo

en: Minute(s)
pt: Minuto(s)

en: Hour(s)
pt: Hora(s)

en: User interface settings
pt: Configurações da interface de utilizador
