Adyen - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: PayPal
ar: باي بال

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
ar: قدم وصفا محددا لطريقة الدفع في صفحة الأداء عن الطلب.
