Adyen - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Duration
ca: Durada

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: Minute(s)
ca: Minut(s)

en: Hour(s)
ca: Hora/es
