Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Settings for @role
dz: @role གི་དོན་ལས་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།
