Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: user
is: brúkari

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Date
is: Dagfesting

en: Settings
is: Setingar

en: Export
is: Flyt út

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: never
is: ongantíð

en: Settings for @role
is: Setingar hjá @role

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: blocked
is: sperraður

en: active
is: virkin

en: %time ago
is: %time síðani

en: Month
is: Mánaður

en: Code
is: Kota

en: Users
is: Brúkarar

en: Referrer
is: Tilvísari

en: Member for
is: Limur í

en: @time ago
is: @time síðani

en: Reports
is: Frágreiðingar
