Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: never
kk: ешқашан

en: Settings for @role
kk: @role параметрлері

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: Code
kk: Коды

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Reports
kk: Есептер
