Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.0) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
