Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: never
sk: nikdy

en: Notes
sk: Poznámky

en: Settings for @role
sk: Nastavenia pre @role

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: %time ago
sk: pred %time

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Month
sk: Mesiac

en: Customers
sk: Zákazníci

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Customer
sk: Zákazník

en: Code
sk: Kód

en: here
sk: tu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Order
sk: Poradie

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Member for
sk: Členom už

en: @time ago
sk: pred @time

en: Total:
sk: Spolu:

en: Orders
sk: Objednávky

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Sales
sk: Predaj

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Search using date range.
sk: Vyhľadaj v rozsahu dátumov.

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Show
sk: Zobraziť
