Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.5) - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: never
lv: nekad

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Settings for @role
lv: Iestatījumi lomai @role

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: %time ago
lv: pirms %time

en:  or
lv:  vai

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Code
lv: Kods

en: here
lv: šeit

en: SKU
lv: Kods

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Total:
lv: Kopā:

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Not sent
lv: Nav nosūtīts

en: Any
lv: Jebkurš

en: Reports
lv: Atskaites

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Display user hierarchy.
lv: Lietotāju struktūra
