Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.5) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Reports
mg: Tatitra

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
