Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.5) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Settings for @role
mn: @role -ийн тохиргоо

en: Month
mn: Сар

en: Code
mn: Код

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Order
mn: Дараалал

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Dashboard
mn: Самбар
