Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.5) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
