Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.5) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: never
pl: nigdy

en: Notes
pl: Notatki

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Settings for @role
pl: Ustawienia dla roli @role

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: N/A
pl: niedostępne

en: %time ago
pl: %time temu

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Month
pl: Miesiąc

en: Price
pl: Cena

en: Customers
pl: Klienci

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Customer
pl: Klient

en: Code
pl: Kod

en: here
pl: tutaj

en: Destination
pl: Cel

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Order
pl: Kolejność

en: Level
pl: Poziom

en: Operation
pl: Czynność

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: Total:
pl: Razem:

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Affiliates
pl: Zaprzyjaźnione strony

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Not sent
pl: Nie wysłane

en: Any
pl: Dowolny

en: Reports
pl: Raporty

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Sales
pl: Obroty

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Last 30 days
pl: Ostatnie 30 dni
