Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.5) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: never
sq: asnjëherë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Settings for @role
sq: Rregullimet për @role

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: blocked
sq: bllokuar

en: active
sq: aktiv

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Code
sq: Kodi

en: Users
sq: Përdorues

en: Referrer
sq: Referues

en: Operation
sq: Veprimi

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Reports
sq: Raportet
