Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.6) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: never
az: heç vaxt

en: Unknown
az: Naməlum

en: Last access
az: Son icazə

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: N/A
az: Yox

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Month
az: Ay

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Member for
az: üçün üzv

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Show All
az: Hamısını göstər

en: Frontpage
az: Ön səhifə
