Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.6) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: never
bg: никога

en: Notes
bg: Бележки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Settings for @role
bg: Настройки за @role

en: Last access
bg: Последен достъп

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: %time ago
bg: преди %time

en: Month
bg: Месец

en: Price
bg: Цена

en: Code
bg: Код

en: here
bg: Тук

en: Users
bg: Потребители

en: Referrer
bg: URL референт

en: Order
bg: Поръчка

en: Operation
bg: Действие

en: Member for
bg: Член от

en: @time ago
bg: преди @time

en: Total:
bg: Общо:

en: Orders
bg: Поръчки

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Reports
bg: Доклади

en: Dashboard
bg: Табло
