Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.6) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: never
nn: aldri

en: Notes
nn: Notat

en: Settings for @role
nn: Innstillingar for @role

en: %time ago
nn: %time sidan

en: Start Date
nn: Startdato

en: Month
nn: Månad

en: Price
nn: Pris

en: Code
nn: Kode

en: here
nn: her

en: Users
nn: Brukarar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett

en: Member for
nn: Medlem i

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Total:
nn: Sum:

en: Reports
nn: Rapportar

en: Dashboard
nn: Styringspanel
