Ubercart Affiliate v2 (6.x-2.6) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: never
ps: هيڅکله

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: active
ps: فعال

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: Month
ps: میاشت

en: Users
ps: غړي

en: Order
ps: اوډون

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Any
ps: هر

en: Reports
ps: راپورونه

en: Show All
ps: ټول ښوول
