Ubercart ajax cart (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: Close
cs: Zavřít

en: Shopping ajax cart
cs: AJAX nákupní košík

en: Ubercart ajax shopping cart
cs: Ubercart AJAX nákupní košík

en: Ajax Cart Options
cs: Nastavení AJAX košíku

en: Product out of stock
cs: Produkt není na skladě
