Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Update
bg: Промени

en: Total
bg: Общо

en: access content
bg: достъп до съдържанието

en: Qty.
bg: Кол.

en: Products
bg: Продукти
