Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Update
da: Opdatér

en: Total
da: I alt

en: access content
da: tilgå indhold

en: Close
da: Luk

en: Qty.
da: Antal

en: Products
da: Produkter
