Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Total
de: Gesamt

en: access content
de: Lesender Zugriff

en: Close
de: Schließen

en: Qty.
de: Anz.

en: Products
de: Artikel
