Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: access content
el: πρόσβαση σε ύλη

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Qty.
el: Τεμ.

en: Products
el: Προϊόντα
