Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Update
es: Actualizar

en: access content
es: acceder al contenido

en: Close
es: Cerrar

en: Qty.
es: Cant.

en: Products
es: Productos
