Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Update
et: Uuenda

en: Total
et: Kokku

en: access content
et: sisu vaatamine

en: Close
et: Sulge

en: Qty.
et: Tk

en: Products
et: Tooted
