Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Update
fi: Päivitä

en: Total
fi: Yhteensä

en: access content
fi: sisällön lukeminen

en: Close
fi: Sulje

en: Qty.
fi: Määrä

en: Products
fi: Tuotteet
