Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: access content
fr: accéder au contenu

en: Close
fr: Fermer

en: Qty.
fr: Qté

en: Products
fr: Produits
