Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Update
he: עדכן

en: Total
he: סה"כ

en: access content
he: גישה לתוכן

en: Close
he: סגור

en: Qty.
he: כמות

en: Products
he: מוצרים
