Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Update
hu: Frissítés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: access content
hu: hozzáférés a tartalmakhoz

en: Close
hu: Bezár

en: Qty.
hu: Mennyiség

en: Products
hu: Termékek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra
