Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Update
it: Aggiorna

en: Total
it: Totale

en: access content
it: accesso al contenuto del sito

en: Close
it: Chiudi

en: Qty.
it: Qtà.

en: Products
it: Prodotti
