Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Update
ja: 更新

en: Total
ja: 合計

en: access content
ja: コンテンツへのアクセス

en: Close
ja: 閉じる

en: Qty.
ja: 数量

en: Products
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能
