Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Total
lt: Iš viso

en: access content
lt: skaityti turinį

en: Close
lt: Uždaryti

en: Qty.
lt: Vnt.

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma
