Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Update
lv: Atjaunot

en: Total
lv: Kopā

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: Close
lv: Aizvērt

en: Qty.
lv: Skaits

en: Products
lv: Preces
