Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Total
nl: Totaal

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: Close
nl: Sluiten

en: Qty.
nl: Aantal

en: Products
nl: Producten

en: Ajax Driven Cart
nl: Winkelwagen met ajax-ondersteuning

en: Product out of stock
nl: Product uitverkocht
