Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Update
nn: Oppdater

en: Close
nn: Lukk

en: Qty.
nn: Mengd

en: Products
nn: Varer
