Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Total
pl: Razem

en: access content
pl: dostęp do zawartości

en: Close
pl: Zamknij

en: Qty.
pl: Ilość

en: Products
pl: Produkty
