Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Update
pt: Atualizar

en: access content
pt: acessar o conteúdo

en: Close
pt: Fechar

en: Qty.
pt: Qtd.

en: Products
pt: Produtos
