Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Total
sk: Celkom

en: access content
sk: prístup k obsahu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Qty.
sk: Množ.

en: Products
sk: Produkty
