Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Update
sv: Uppdatera

en: Total
sv: Totalt

en: access content
sv: komma åt innehåll

en: Close
sv: Stäng

en: Qty.
sv: Antal

en: Products
sv: Varor
