Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Update
tr: Güncelle

en: Total
tr: Toplam

en: access content
tr: içeriğe erişim

en: Close
tr: Kapat

en: Qty.
tr: Adet.

en: Products
tr: Ürünler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave
