Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Update
uk: Оновлення

en: Total
uk: Сума

en: access content
uk: доступ до матеріалів сайту

en: Close
uk: Закрити

en: Qty.
uk: Кількість

en: Products
uk: Товари

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Disable button on ajax call.
uk: Блокувати кнопку на час ajax запиту.
