Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Update
vi: Cập nhật

en: Total
vi: Tổng

en: access content
vi: truy cập nội dung

en: Close
vi: Đóng

en: Qty.
vi: SL.

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
