Ubercart ajax cart (6.x-2.0-alpha7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Saada

en: Total
et: Kokku

en: Checkout
et: Maksma

en: Cart
et: Ostukorv

en: Products
et: Tooted

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: Remove product
et: Eemalda toode

en: No product in cart
et: Korv on tühi
