Ubercart ajax cart (6.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: here
hu: ide

en: Checkout
hu: Fizetés

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Cart
hu: Kosár

en: Products
hu: Termékek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: View cart
hu: Kosár megtekintése

en: Update cart
hu: Kosár frissítése

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
hu[0]: <span class="num-items">@count</span> tétel
hu[1]: <span class="num-items">@count</span> tétel

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai

en: Ajax shopping cart
hu: Ajaxos kosár

en: show uncached cart
hu: gyorsítótárazás nélküli kosár megjelenítése

en: use cart
hu: kosár használata

en: No product in cart
hu: A kosár üres

en: Add !product to cart.
hu: !product hozzáadása a kosárhoz.

en: @product out of stock
hu: @product nincs készleten

en: Please choose an option
hu: Lehetőség kiválasztása
