Ubercart AJAX Cart (6.x-2.0-beta11) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Total
is: Samtals

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: Products
is: Vörur

en: View cart
is: Skoða körfu

en: Update cart
is: Uppfæra körfu

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
is[0]: <span class="num-items">@count</span> hlutur
is[1]: <span class="num-items">@count</span> hlutir
