Ubercart ajax cart (6.x-2.0-beta5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Total
sk: Celkom

en: here
sk: tu

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Cart
sk: Košík

en: Products
sk: Produkty

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Effect
sk: Efekt

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
sk: Zbaliť blok nákupného košíka po kliknutí na meno alebo šípku.

en: Update cart
sk: Aktualizovať košík

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sk[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
sk[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
sk[2]: <span class="num-items">@count</span> položiek
