Ubercart AJAX Cart (6.x-2.0-beta6) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Total
cs: Celkem

en: here
cs: zde

en: Checkout
cs: Objednat

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Products
cs: Produkty

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Effect
cs: Efekt

en: Please wait
cs: Počkejte prosím

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
cs: Sbalit blok nákupního košíku po kliknutí na název nebo šipku.

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
cs[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
cs[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
cs[2]: <span class="num-items">@count</span> položek

en: Remove product
cs: Odebrat produkt

en: Add product to cart
cs: Přidat produkt do košíku

en: Remove product from cart
cs: Odebrat produkt z košíku

en: Configure the uc ajax cart settings.
cs: Změnit nastavení AJAX košíku

en: No product in cart
cs: V košíku není žádné zboží

en: Add !product to cart.
cs: Přidat !product do košíku.

en: @product out of stock
cs: @product není na skladě
