Ubercart AJAX Cart (6.x-2.0-beta7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: here
ro: aici

en: Checkout
ro: Casă

en: Shopping cart
ro: Coş de cumpărături

en: Cart
ro: Coş

en: Products
ro: Produse

en: View cart
ro: Vezi coş

en: Effect
ro: Efect

en: Update cart
ro: Actualizează coş

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ro[0]: <span class="num-items">@count</span> articol
ro[1]: <span class="num-items">@count</span> articole
ro[2]: <span class="num-items">@count</span> de articole
